Jeśli lubisz wysyłać wiadomości tekstowe tzw SMS z bramek internetowych, to od tej chwili możesz skorzystać ze specjalnego programu. Jest nim SMS Sender, dzięki któremu wyślemy krótkie wiadomości do różnych sieci bez korzystania z przeglądarki i przeglądania sieci w poszukiwaniu żmudnych bramek internetowych. Program oferuje wiele ciekawych funkcji jak np zapamiętywanie ostatniego odbiorcy, czy import i eksport listy kontaktów z pliku. Zapraszam do lektury tego krótkiego, ciekawego artykułu.

1.) Program SMS Sender znajdziemy TUTAJ. Po pobraniu instalujemy. Proces instalacji jest niezwykle prosty – opiera się tylko na kilku kliknięciach. Uruchamiamy program – prezentuje się on następująco:

2.) Wysyłanie wiadomości tekstowych jest niezwykle proste. Podajemy nr telefonu, na który chcemy, aby wiadomość została wysłana, podajemy swój podpis i treść SMS. Ciekawą funkcją jest zapamiętywanie podpisu. Klikamy na Dodaj, a podpis zostanie zapamiętany:

3.) Dodatkowo w Narzędziach istnieje możliwość Importowania i Eksportowania i Importowania kontaktów, co ułatwia szybkie odnalezienie osób, do których chcemy wysłać wiadomość:

4.) Możemy również skorzystać z gotowych wiadomości, jeśli nie mamy ochoty sami nic wymyślać lub po prostu chcemy zrobić komuś niespodziankę:

PODSUMOWANIE

Każdy z nas lubi wysyłać SMS’y, więc program SMS Sender okaże się bardzo przydatny. Można z niego korzystać, jak ze zwykłej bramki SMS. Prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny, dzięki czemu zyskuje tylu zwolenników.