Niemal miesiąc widniała sonda u dołu strony gdzie mogliście głosować na pytanie czy toin.pl powinno posiadać swoje forum. Myślę że dłużej nie ma sensu wyświetlać takiej sondy bo ten kto chciał to i tak już zagłosował. W każdym razie wynik jest pozytywny (raczej) więc forum.toin.pl powstało i możecie się już zarejestrować. Po co nam forum? O tym  przeczytasz w dalszej części artykułu.

Ponieważ stronka jest ogólnie o tematyce komputerowej, więc na pewno jest to temat gdzie można rozwiać wiele wątpliwość. Oczywiście jest wiele for podobnych mających dziesiątki tysięcy zarejestrowanych użytkowników, ale nie zniechęca nas to, gdyż wraz z rozwojem strony liczymy na rozwój forum. Przynajmniej 14 użytkowników powinno się zarejestrować. Czy to dobry początek? TAK:) Przynajmniej tak wynika z opublikowanej sondy:

Forum to skrypt Mybb, którego instalacja nie jest trudna. Można go powiązać z wordpressem poprzez system wtyczek, a konkretniej WordBB . Po przez edycje stylów css można zmieniać dowolnie wygląd lub zainstalować któryś z dostępnych szablonów, których w internecie sporo. Na obecną chwilę forum.toin.pl wygląda następująco:

Jeżeli jakieś błędy znajdziecie to piszcie w komentarzach.